درباره ما

درباره شرکت مهندسی و پزشکی آرمان دندان البرز:

شرکت مهندسی آرمان دندان البرز فعال در حوزه دندانپزشکی به پشتوانه سال ها تجربه مدیران خود در تجارت، مدیریت کلینک های دندانپزشکی و لابراتوری و با بکارگیری توان اساتید دانشگاهی با هدف توزیع و پخش (عمده فروشی و خرده فروشی) مواد و تجهیزات دندانپزشکی تاسیس شد.

اکنون مفتخریم که توانسته ایم با تامین و واردات در زمینه مواد و تجهیزات دندانپزشکی مانند: یونیت دندانپزشکی، اتوکلاو، رادیوگرافی تک دندان، لایت کیور، آمالگاماتور، ست فورسپس، الواتور، انواع کامپوزیت، گلاس آینومر، آمالگام، باندینگ، اسید اچ، ست قالب گیری و غیره که در سایت رسمی شرکت به نشانی WWW.ARATEETH.COM قابل مشاهده می باشد، جایگاه مناسبی در این صنعت پیدا کرده و همچنین برآنیم تا با تمرکز بر آموزش به دانشجویان پیراپزشکی و دندانپزشکان اعم از نوین ترین و بروز ترین علوم دندانپزشکی در زمینه ساخت انواع پروتزهای دندانپزشکی دیجیتالی همچون سرجیکال گاید ، الاینر های شفاف ارتودنسی و گاید نرو ترنس پوزیشین و …. را با همکاری اساتید مطرح برگزار نماییم.

 به لطف واحد تحقیق و توسعه شرکت آرمان دندان البرز، بازار و صنعت به خوبی تحلیل و شناخت خوبی از شرایط، رقبا، نیاز و خواسته مشتریان حاصل شده است. به همین دلیل در تمام طول فعالیت این مجموعه رضایت حداکثری از مصرف کنندگان و مشتریان گرامی را بدست آورده و موفق به کسب ایزو 10004 رضایت مشتری شده و در تلاشیم با تمامی مراکز درمانی در سطح کشور همکاری داشته باشیم . از آنجایی که تلاش ما همواره بر تامین و توزیع محصولات و خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه ، منطبق با نیاز و خواسته مشتری و در راستای استانداردهای جهانی بوده است ، امیدواریم با بکارگیری پرسنل نخبه، متعهد و کوشا و با امید به الطاف الهی که قطعا موجبات پیشرفت روز افزون ما را فراهم خواهد آورد ، در راستای رسالت خویش که همواره حفظ سلامتی تمام افراد جامعه می باشد موفق باشیم.